QXK2G683KTP7ZHFL
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2G683KTP7ZHFL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2G683KTP7ZHFL.pdf2.QXK2G683KTP7ZHFL.pdf3.QXK2G683KTP7ZHFL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
QXK2G683KTP7ZHFLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2G683KTP7ZHFL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.248" W (15.50mm x 6.30mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.626" (15.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.068µF