QXK2G473KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2G473KTPTZH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2G473KTPTZH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2G473KTPTZH.pdf2.QXK2G473KTPTZH.pdf3.QXK2G473KTPTZH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QXK2G473KTPTZHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2G473KTPTZH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.217" W (15.50mm x 5.50mm) Series QXK-ZH
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3572
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.437" (11.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.047µF