QXK2G224JTP7ZHFP
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2G224JTP7ZHFP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2G224JTP7ZHFP.pdf2.QXK2G224JTP7ZHFP.pdf3.QXK2G224JTP7ZHFP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
QXK2G224JTP7ZHFPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2G224JTP7ZHFP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.807" L x 0.303" W (20.50mm x 7.70mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.705" (17.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.22µF