QXK2G105KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2G105KTPTZH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2G105KTPTZH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Fitxak: 1.QXK2G105KTPTZH.pdf2.QXK2G105KTPTZH.pdf3.QXK2G105KTPTZH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QXK2G105KTPTZHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2G105KTPTZH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.453" W (26.00mm x 11.50mm) Series QXK-ZH
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3580
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.843" (21.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1µF