QXK2E683JTPTZH
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2E683JTPTZH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2E683JTPTZH.pdf2.QXK2E683JTPTZH.pdf3.QXK2E683JTPTZH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QXK2E683JTPTZHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2E683JTPTZH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.531" L x 0.185" W (13.50mm x 4.70mm) Series QXK-ZH
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.413" (10.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.406" (10.30mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.068µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.068µF