QXK2E224KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2E224KTPTZH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXK2E224KTPTZH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: 1.QXK2E224KTPTZH.pdf2.QXK2E224KTPTZH.pdf3.QXK2E224KTPTZH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QXK2E224KTPTZHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXK2E224KTPTZH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.248" W (15.50mm x 6.30mm) Series QXK-ZH
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3562
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.469" (11.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.22µF