QAP2J105KRP
NichiconNichicon
QAP2J105KRP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QAP2J105KRP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 630VDC AXIAL
Fitxak: 1.QAP2J105KRP.pdf2.QAP2J105KRP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QAP2J105KRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QAP2J105KRP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 630VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27727 pcs Datuen fitxa 1.QAP2J105KRP.pdf2.QAP2J105KRP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.850" W, 0.469" T x 1.575" L (21.60mm, 11.90mm x 40.00mm) Series QAP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 493-10207
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapazitantzia 1µF