PLG1A821MDO1TD
NichiconNichicon
PLG1A821MDO1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLG1A821MDO1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V T/H
Fitxak: 1.PLG1A821MDO1TD.pdf2.PLG1A821MDO1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PLG1A821MDO1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLG1A821MDO1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153018 pcs Datuen fitxa 1.PLG1A821MDO1TD.pdf2.PLG1A821MDO1TD.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PLG
Ripple Current @ maiztasun handia 5.8A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14143-2
493-14143-2-ND
PLG1A821MDO1TD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 mOhm Deskribapen zehatza 820µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose