PLG0E182MCO1TD
NichiconNichicon
PLG0E182MCO1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLG0E182MCO1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 1800UF 2.5V T/H
Fitxak: 1.PLG0E182MCO1TD.pdf2.PLG0E182MCO1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PLG0E182MCO1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLG0E182MCO1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 1800UF 2.5V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54398 pcs Datuen fitxa 1.PLG0E182MCO1TD.pdf2.PLG0E182MCO1TD.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PLG
Ripple Current @ maiztasun handia 6A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14131-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm Deskribapen zehatza 1800µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1800µF eskaerak General Purpose