PLF1E560MDO2TD
NichiconNichicon
PLF1E560MDO2TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLF1E560MDO2TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
Fitxak: 1.PLF1E560MDO2TD.pdf2.PLF1E560MDO2TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PLF1E560MDO2TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLF1E560MDO2TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146152 pcs Datuen fitxa 1.PLF1E560MDO2TD.pdf2.PLF1E560MDO2TD.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series PLF
Ripple Current @ maiztasun handia 3.8A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14129-2
493-14129-2-ND
PLF1E560MDO2TD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 28 mOhm Deskribapen zehatza 56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 56µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLF1M-C
PLF1M-C
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: MARKER TIE MIN 18LB NAT 4.3"