PLF0E821MDO1TD
NichiconNichicon
PLF0E821MDO1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLF0E821MDO1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Fitxak: 1.PLF0E821MDO1TD.pdf2.PLF0E821MDO1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PLF0E821MDO1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLF0E821MDO1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 131182 pcs Datuen fitxa 1.PLF0E821MDO1TD.pdf2.PLF0E821MDO1TD.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PLF
Ripple Current @ maiztasun handia 6.2A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14088-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 mOhm Deskribapen zehatza 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLF0G102MDO1
PLF0G102MDO1
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
Stockean: 77828 pcs
Deskarga: PLF0G102MDO1.pdf
RFQ
PLF0E821MDO1
PLF0E821MDO1
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H