PLE0E102MDO1
NichiconNichicon
PLE0E102MDO1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLE0E102MDO1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H
Fitxak: 1.PLE0E102MDO1.pdf2.PLE0E102MDO1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
PLE0E102MDO1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLE0E102MDO1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105891 pcs Datuen fitxa 1.PLE0E102MDO1.pdf2.PLE0E102MDO1.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series PLE
Ripple Current @ maiztasun handia 7.1A @ 100kHz balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-3060 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm Deskribapen zehatza 1000µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLE0E102MDO1TD
PLE0E102MDO1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H