PCV1C331MCL1GS
NichiconNichicon
PCV1C331MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCV1C331MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
Fitxak: 1.PCV1C331MCL1GS.pdf2.PCV1C331MCL1GS.pdf3.PCV1C331MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PCV1C331MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCV1C331MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series PCV
Ripple Current @ maiztasun handia 2.4A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-4367-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 26 mOhm Deskribapen zehatza 330µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 26 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose