PCR2A330MCL1GS
NichiconNichicon
PCR2A330MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCR2A330MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 100V SMD
Fitxak: 1.PCR2A330MCL1GS.pdf2.PCR2A330MCL1GS.pdf3.PCR2A330MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PCR2A330MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCR2A330MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 100V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 100V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series PCR
Ripple Current @ maiztasun handia 2.1A @ 100kHz balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-13793-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.504" (12.80mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 28 mOhm Deskribapen zehatza 33µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose