PCR1D331MCL6GS
NichiconNichicon
PCR1D331MCL6GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCR1D331MCL6GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 20V SMD
Fitxak: 1.PCR1D331MCL6GS.pdf2.PCR1D331MCL6GS.pdf3.PCR1D331MCL6GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
PCR1D331MCL6GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCR1D331MCL6GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 20V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 20V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PCR
Ripple Current @ maiztasun handia 3.3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-13743-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.398" (10.10mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 19 mOhm Deskribapen zehatza 330µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 19 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose