PCG0J181MCO1GS
NichiconNichicon
PCG0J181MCO1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCG0J181MCO1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 1.PCG0J181MCO1GS.pdf2.PCG0J181MCO1GS.pdf3.PCG0J181MCO1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PCG0J181MCO1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCG0J181MCO1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm) Series PCG
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-4587-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 17 mOhm Deskribapen zehatza 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 17 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose