PCG0E821MCL1GS
NichiconNichicon
PCG0E821MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCG0E821MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD
Fitxak: 1.PCG0E821MCL1GS.pdf2.PCG0E821MCL1GS.pdf3.PCG0E821MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PCG0E821MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCG0E821MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PCG
Ripple Current @ maiztasun handia 3.3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-3072-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm Deskribapen zehatza 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose