PCF1A330MCL1GS
NichiconNichicon
PCF1A330MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCF1A330MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.PCF1A330MCL1GS.pdf2.PCF1A330MCL1GS.pdf3.PCF1A330MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PCF1A330MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCF1A330MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm) Series PCF
Ripple Current @ maiztasun handia 1.5A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-14000-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 35 mOhm Deskribapen zehatza 33µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose