PCF0J220MCL1GB
NichiconNichicon
PCF0J220MCL1GB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCF0J220MCL1GB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 22UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 1.PCF0J220MCL1GB.pdf2.PCF0J220MCL1GB.pdf3.PCF0J220MCL1GB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
PCF0J220MCL1GBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCF0J220MCL1GB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 22UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm) Series PCF
Ripple Current @ maiztasun handia 700mA @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-13988-2
PCF0J220MCL1GB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm Deskribapen zehatza 22µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 200 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose