LQS2W181MELZ45
NichiconNichicon
LQS2W181MELZ45 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQS2W181MELZ45
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 1.LQS2W181MELZ45.pdf2.LQS2W181MELZ45.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LQS2W181MELZ45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQS2W181MELZ45 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16451 pcs Datuen fitxa 1.LQS2W181MELZ45.pdf2.LQS2W181MELZ45.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LQS Ripple Current @ maiztasuna baxua 870mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.2441A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7788
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 180µF