LQR2W472MSEJBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2W472MSEJBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LQR2W472MSEJBB.pdf2.LQR2W472MSEJBB.pdf3.LQR2W472MSEJBB.pdf
Stock egoera 885 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
  • Mezua
LQR2W472MSEJBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2W472MSEJBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 15.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 22.12A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.449" (113.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LQR2W472MSEJ
LQR2W472MSEJ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW