LQR2W332MSEHBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2W332MSEHBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LQR2W332MSEHBN.pdf2.LQR2W332MSEHBN.pdf3.LQR2W332MSEHBN.pdf
  • Mezua
LQR2W332MSEHBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2W332MSEHBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 11.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 16.52A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF