LQR2V822MSEHBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2V822MSEHBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LQR2V822MSEHBN.pdf2.LQR2V822MSEHBN.pdf3.LQR2V822MSEHBN.pdf
  • Mezua
LQR2V822MSEHBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2V822MSEHBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 26.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 36.96A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 8200µF
Produktu erlazionatuak
LQR2V822MSEH
LQR2V822MSEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW