LQR2V682MSEJBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2V682MSEJBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LQR2V682MSEJBB.pdf2.LQR2V682MSEJBB.pdf3.LQR2V682MSEJBB.pdf
  • Mezua
LQR2V682MSEJBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2V682MSEJBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 22.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 31.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF