LQR2V153MSEJBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2V153MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LQR2V153MSEJBN.pdf2.LQR2V153MSEJBN.pdf3.LQR2V153MSEJBN.pdf
Stock egoera 644 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 644 pcs
  • Mezua
LQR2V153MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2V153MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 40.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 56.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 7.598" (193.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 15000µF
Produktu erlazionatuak
LQR2V153MSEJ
LQR2V153MSEJ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW