LQR2G562MSEHBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2G562MSEHBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LQR2G562MSEHBN.pdf2.LQR2G562MSEHBN.pdf3.LQR2G562MSEHBN.pdf
Stock egoera 993 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 993 pcs
  • Mezua
LQR2G562MSEHBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2G562MSEHBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 21.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29.96A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 5600µF