LNX2V822MSEH
NichiconNichicon
LNX2V822MSEH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2V822MSEH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNX2V822MSEH.pdf2.LNX2V822MSEH.pdf3.LNX2V822MSEH.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 930 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 930 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNX2V822MSEHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2V822MSEH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 930 pcs Datuen fitxa 1.LNX2V822MSEH.pdf2.LNX2V822MSEH.pdf3.LNX2V822MSEH.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 22A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 35.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9113
LNX2V822MSEH-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 8200µF