LNX2V562MSEG
NichiconNichicon
LNX2V562MSEG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2V562MSEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNX2V562MSEG.pdf2.LNX2V562MSEG.pdf3.LNX2V562MSEG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNX2V562MSEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2V562MSEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1495 pcs Datuen fitxa 1.LNX2V562MSEG.pdf2.LNX2V562MSEG.pdf3.LNX2V562MSEG.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 17A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 23.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9109
LNX2V562MSEG-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 5600µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNX2V562MSEGBN
LNX2V562MSEGBN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Stockean: 1292 pcs
Deskarga: LNX2V562MSEGBN.pdf
RFQ
LNX2V472MSEH
LNX2V472MSEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Stockean: 1478 pcs
Deskarga: LNX2V472MSEH.pdf
RFQ
LNX2V562MSEGBB
LNX2V562MSEGBB