LNX2V332MSEFBB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2V332MSEFBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNX2V332MSEFBB.pdf2.LNX2V332MSEFBB.pdf3.LNX2V332MSEFBB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNX2V332MSEFBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2V332MSEFBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 12.88A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF