LNX2L182MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2L182MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 550V SCREW
Fitxak: 1.LNX2L182MSEHBB.pdf2.LNX2L182MSEHBB.pdf3.LNX2L182MSEHBB.pdf
Stock egoera 906 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNX2L182MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2L182MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 550V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.38A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.449" (113.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1800µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNX2L222MSEH
LNX2L222MSEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 550V SCREW
Stockean: 1149 pcs
Deskarga: LNX2L222MSEH.pdf
RFQ
LNX2L182MSEHBN
LNX2L182MSEHBN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 550V SCREW
Stockean: 1193 pcs
Deskarga: LNX2L182MSEHBN.pdf
RFQ
LNX2L182MSEH
LNX2L182MSEH