LNX2J472MSEKBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2J472MSEKBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 630V SCREW
Fitxak: 1.LNX2J472MSEKBN.pdf2.LNX2J472MSEKBN.pdf3.LNX2J472MSEKBN.pdf
Stock egoera 292 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNX2J472MSEKBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2J472MSEKBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 630V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.937" Dia (100.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 21.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29.96A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.634" (41.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 8.819" (224.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 630V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF