LNX2J152MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2J152MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 630V SCREW
Fitxak: 1.LNX2J152MSEHBB.pdf2.LNX2J152MSEHBB.pdf3.LNX2J152MSEHBB.pdf
Stock egoera 739 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNX2J152MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2J152MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 630V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 11.34A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1500µF 630V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1500µF