LNX2H103MSEKBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2H103MSEKBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNX2H103MSEKBN.pdf2.LNX2H103MSEKBN.pdf3.LNX2H103MSEKBN.pdf
Stock egoera 297 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNX2H103MSEKBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2H103MSEKBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.937" Dia (100.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 23.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 33.32A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.634" (41.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 7.638" (194.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF