LNX2G153MSEKBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2G153MSEKBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNX2G153MSEKBN.pdf2.LNX2G153MSEKBN.pdf3.LNX2G153MSEKBN.pdf
Stock egoera 343 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 343 pcs
  • Mezua
LNX2G153MSEKBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2G153MSEKBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.937" Dia (100.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 29.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 41.44A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.634" (41.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 7.638" (194.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 15000µF