LNU2W392MTEG
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNU2W392MTEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNU2W392MTEG.pdf2.LNU2W392MTEG.pdf3.LNU2W392MTEG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNU2W392MTEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNU2W392MTEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1376 pcs Datuen fitxa 1.LNU2W392MTEG.pdf2.LNU2W392MTEG.pdf3.LNU2W392MTEG.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 16.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 22.82A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.433" (138.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3900µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3900µF