LNU2H122MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNU2H122MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Fitxak: 1.LNU2H122MSEFBN.pdf2.LNU2H122MSEFBN.pdf3.LNU2H122MSEFBN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNU2H122MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNU2H122MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.98A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.646" (118.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNU2H122MSEF
LNU2H122MSEF
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW