LNU2G682MSEJBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNU2G682MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNU2G682MSEJBN.pdf2.LNU2G682MSEJBN.pdf3.LNU2G682MSEJBN.pdf
  • Mezua
LNU2G682MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNU2G682MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 18.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 26.32A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.252" (108.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6800µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNU2G562MTEH
LNU2G562MTEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Stockean: 1017 pcs
Deskarga: LNU2G562MTEH.pdf
RFQ
LNU2G682MSEHBB
LNU2G682MSEHBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Stockean: 1032 pcs
Deskarga: LNU2G682MSEHBB.pdf
RFQ
LNU2G682MSEJ
LNU2G682MSEJ