LNU2G472MTEG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNU2G472MTEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNU2G472MTEG.pdf2.LNU2G472MTEG.pdf3.LNU2G472MTEG.pdf
  • Mezua
LNU2G472MTEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNU2G472MTEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1440 pcs Datuen fitxa 1.LNU2G472MTEG.pdf2.LNU2G472MTEG.pdf3.LNU2G472MTEG.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 16.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 22.54A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4700µF