LNU2G332MTEG
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNU2G332MTEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNU2G332MTEG.pdf2.LNU2G332MTEG.pdf3.LNU2G332MTEG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNU2G332MTEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNU2G332MTEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1462 pcs Datuen fitxa 1.LNU2G332MTEG.pdf2.LNU2G332MTEG.pdf3.LNU2G332MTEG.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 13.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 19.04A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.858" (98.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF