LNU2G123MSEJ
NichiconNichicon
LNU2G123MSEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNU2G123MSEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNU2G123MSEJ.pdf2.LNU2G123MSEJ.pdf3.LNU2G123MSEJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 684 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 684 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNU2G123MSEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNU2G123MSEJ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 684 pcs Datuen fitxa 1.LNU2G123MSEJ.pdf2.LNU2G123MSEJ.pdf3.LNU2G123MSEJ.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 30.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 42.14A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-13808
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.614" (168.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 12000µF