LNT2W332MSEHBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2W332MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNT2W332MSEHBB.pdf2.LNT2W332MSEHBB.pdf3.LNT2W332MSEHBB.pdf
  • Mezua
LNT2W332MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2W332MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 17.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 23.94A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT2W332MSEH
LNT2W332MSEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW