LNT2V822MSEHBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2V822MSEHBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNT2V822MSEHBN.pdf2.LNT2V822MSEHBN.pdf3.LNT2V822MSEHBN.pdf
Stock egoera 646 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
  • Mezua
LNT2V822MSEHBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2V822MSEHBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 30.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 42.42A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 8200µF