LNT2V103MSEJBB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2V103MSEJBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNT2V103MSEJBB.pdf2.LNT2V103MSEJBB.pdf3.LNT2V103MSEJBB.pdf
Stock egoera 600 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 600 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT2V103MSEJBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2V103MSEJBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 32.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 45.36A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF