LNT2H681MSEFBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2H681MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 500V SCREW
Fitxak: 1.LNT2H681MSEFBN.pdf2.LNT2H681MSEFBN.pdf3.LNT2H681MSEFBN.pdf
  • Mezua
LNT2H681MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2H681MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.88A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF