LNT2H332MSEHBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2H332MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Fitxak: 1.LNT2H332MSEHBB.pdf2.LNT2H332MSEHBB.pdf3.LNT2H332MSEHBB.pdf
Stock egoera 697 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
  • Mezua
LNT2H332MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2H332MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 13A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 18.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF