LNT2H272MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2H272MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Fitxak: 1.LNT2H272MSEHBB.pdf2.LNT2H272MSEHBB.pdf3.LNT2H272MSEHBB.pdf
Stock egoera 917 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 917 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT2H272MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2H272MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 11A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 15.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2700µF