LNT2G822MSEJBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2G822MSEJBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNT2G822MSEJBB.pdf2.LNT2G822MSEJBB.pdf3.LNT2G822MSEJBB.pdf
Stock egoera 491 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT2G822MSEJBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2G822MSEJBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 31A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 43.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 8200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT2G822MSEJ
LNT2G822MSEJ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW