LNT2D333MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2D333MSEB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
Fitxak: 1.LNT2D333MSEB.pdf2.LNT2D333MSEB.pdf3.LNT2D333MSEB.pdf
Stock egoera 573 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT2D333MSEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2D333MSEB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 573 pcs Datuen fitxa 1.LNT2D333MSEB.pdf2.LNT2D333MSEB.pdf3.LNT2D333MSEB.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 16.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 19.92A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33000µF