LNT2C473MSEB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2C473MSEB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW
Fitxak: 1.LNT2C473MSEB.pdf2.LNT2C473MSEB.pdf3.LNT2C473MSEB.pdf
Stock egoera 503 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT2C473MSEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2C473MSEB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 503 pcs Datuen fitxa 1.LNT2C473MSEB.pdf2.LNT2C473MSEB.pdf3.LNT2C473MSEB.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 17.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 20.64A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT2C683MSEB
LNT2C683MSEB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68000UF 20% 160V SCREW
Stockean: 361 pcs
Deskarga: LNT2C683MSEB.pdf
RFQ
LNT2C473MSE
LNT2C473MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW