LNT2C332MSEB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2C332MSEB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW
Fitxak: 1.LNT2C332MSEB.pdf2.LNT2C332MSEB.pdf3.LNT2C332MSEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LNT2C332MSEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2C332MSEB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4049 pcs Datuen fitxa 1.LNT2C332MSEB.pdf2.LNT2C332MSEB.pdf3.LNT2C332MSEB.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.56A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF